NAŠE SLUŽBY

S čím Vám rádi pomůžeme.

Systémová integrace ICT

V souladu s Vaší koncepcí rozvoje a stávající architekturou ICT navrhneme optimální řešení integrace existujících dílčích aplikací a informačních systemů včetně stanovení jeho provedení z pohledu technického, procesního i provozního.Nabízíme datovou integraci s ohledem na Vaši aktuální skutečnou potřebu i s výhledem na budoucí rozvoj postavenou na standardních integračních komponentách od webových služeb, přes propojení pomocí ESB (Enterprise Service Bus) sběrnice v souladu s principy SOA (Service Oriented Architecture) architektury.

Kybernetická bezpečnost

Řešení celkové bezpečnosti informací není jednoduchá ani krátkodobá záležitost. Efektivní proces pro dosažení požadovaných bezpečnostních cílů se skládá z celé řady vzájemně provázaných kroků a vyžaduje spolupráci zkušených expertů, použití vhodných prostředků ICT a samozřejmě nasazení kvalitních bezpečnostních technologií (firewally, LAN/WAN networking, E-mail security, Identity management,...)

Vývoj aplikací

Poskytujeme komplexní služby vývoje software na míru – od analýzy procesů Vaši organizace a specifikaci funkčních požadavků, přes optimální návrh architektury řešení až po jeho realizaci, testování, nasazení do běžného provozu a zajištění služeb údržby a podpory, samozřejmě s možností pozdějších úprav nebo rozšíření systému o další funkčnosti. Samozřejmostí je vývoj mobilních aplikací pro platformy Android, iOS i Windows Phone.

Služby SAP

Zajišťujeme implementaci vybraných modulů informačního systému SAP od zpracování analýzy úvodních požadavků a procesů zákazníka, vytvoření cílového konceptu, nastavení systému s využitím standardu SAP, provedení úprav v oblasti báze, rolí a oprávnění, zákaznický vývoj, testování, školení a následné poskytování podpory a zajištění dalšího rozvoje.

Business intelligence

Navrhujeme a implementujeme řešení pro efektivní zpracování dat z různých datových zdrojů (interních i externích) pro sdílení relevantních informací poskytujících podporu pro analytické, plánovací a rozhodovací procesy na všech úrovních řízení v organizaci.

HW, SW a technická podpora

Zastřešujeme komplexní dodávky ICT technologií “na klíč” zahrnujících dodávku hardware a standartního software včetně následné technické podpory výrobce, ale i vývoj či konfiguraci a úpravy software na míru, koordinaci dalších dotčených dodavatelů a poskytování odborných poradenských a konzultačních služeb a školení.

O NÁS

O NÁS

Jsme ryze česká společnost poskytující domácím i mezinárodním společnostem a zákazníkům z veřejného sektoru vysoce kvalitní a prověřené know-how. Náš tým pracovitých lidí má bohaté zkušenosti z vedoucích pozic a dodávek projektů od jednoduchých úkolů za několik tisíc až po stamilionové komplexní zakázky. Víme, co lidé z praxe potřebují, dokážeme naslouchat, rychle a srozumitelně vyhodnotit situaci a navrhnout efektivní způsob řešení. Zajistíme co je potřeba, a to vždy efektivně. Ctíme kreativní a neotřelé postupy. Nejsme závislí na konkrétních technologiích a platformách. Jsme hrdí fandové moderních technologií.

EU monitoring

Pomáháme skvělým českým firmám k úspěchu v zakázkách pro EU.
Sledujeme nové
Sledujeme nové
příležitosti v EU
Pomáháme s přípravou
Pomáháme s přípravou
vítězných nabídek
Spolupracujeme
Spolupracujeme
při realizaci

NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Spolupracujeme s úspěšnými českými společnostmi, mezinárodními korporacemi i respektovanými institucemi státní správy. Staňte se naším zákazníkem i Vy.

Potřebujete pomoc od profesionálů nebo se jen chcete poradit? Domluvte si s námi schůzku.